O Firmie

Wypożyczalnia samochodów MAGNUS swoim Klientom proponuje profesjonalny wynajem aut. Oferowane przez nas usługi świadczymy zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm. Dla nas Klient jest najważniejszy. Na życzenie dowozimy zamówione auto w umówione wcześniej miejsce na terenie Gdańska i okolic np. na lotnisko w Gdańsku czy dworzec PKP. Wypożyczalnia samochodów MAGNUS zapewnia Klientom zadowolenie oraz komfort!

 

Wypożyczalnia samochodów MAGNUS na rynku istnieje do 2000 roku. Przez ponad 10 lat działalności zdobyliśmy niezbędne doświadczenie i wiedzę, którą pragniemy dzielić się z naszymi Klientami. Z roku na rok staramy się rozszerzać naszą ofertę o nowe modele aut do wypożyczenia. Wszystko po to, aby Klient był zadowolony ze świadczonych przez nas usług.

Obecnie w naszej ofercie znajdą Państwo różnorodne modele aut, począwszy od małych i zwrotnych, aż po prawdziwie luksusowe. Naszym Klientom oferujemy modele takich marek jak: Opel, Renault oraz Ford.

Naszym Klientom gwarantujemy najwyższą jakość usługi przy jednoczesnym zachowaniu najniższych cen w całym Trójmieście. W ciągu wielu lat działalności zyskaliśmy grono zadowolonych Klientów. Doskonale wiemy jak dopasować się do potrzeb naszych Klientów.

Wypożyczalnia samochodów MAGNUS swoim Klientom gwarantuje dostarczenie aut na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu i okolic GRATIS!

Zapraszamy do współpracy!

© 2015 by Automagnus. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projektowanie stron www